גיל המעבר - ייעוץ וטיפול

רקע

מרפאת גיל המעבר במור לאישה מהווה מרכז טיפול וייעוץ לרפואת נשים בגיל המעבר. שיטת העבודה מבוססת על מודל אבחון וטיפול ייחודי של ONE STOP SHOP, המרכז את כל הטיפולים הבדיקות והייעוץ תחת קורת גג אחת על ידי טובי הרופאים המומחים.

גיל המעבר מהווה תקופה חשובה בחיי האישה, אותה הוא פוגש במחצית חייה הבוגרים, כשהיא בשיא נשיותה. עם תחילתו של תהליך המנופאוזה, לרוב בגילאי 45-55 (יכולה להתרחש קודם לכן, בעיקר בקרב נשים החולות בסוכרת, נשים שעברו כריתת שחלות או כריתת רחם, נשים מעשנות או בעלות הפרעה בבלוטות התריס). השינויים ההורמונאליים החלים בגוף בתקופה זו גורמים להפסקת המחזור, בעקבותיו מגיעות תופעות מטרידות כמו: גלי חום, הזעות בלתי נשלטות, עייפות, ירידה בחשק המיני, מצבי רוח משתנים ולעתים גם דכדוך ודיכאון.

חשוב להבין כי גיל המעבר אינו מחלה וכי בעזרת ידע מוקדם, הבנה וטיפול מתאים, אפשר להיות מוכנים לקראתו ולחיות ללא הפרעה. 90% מכלל הנשים אינו זקוק כלל לטיפול בעת כניסה לגיל המעבר, ויכול לטפל בתופעות כמו גלי חום, הזעות, ובעיות שינה בעזרת מספר אמצעים פשוטים, כמו : אוורור נכון של הבית, התעמלות ושמירה על כושר גופני, אכילת ארוחות קטנות של מזונות קלים יחסית, הקפדה על מספר קבוע של שעות שינה, החלפת המצעים למצעים מבדים טבעיים, הימנעות מעישון ועוד.

לעשרת האחוזים הנותרים, ישנם כמה סוגי טיפולים שניתנים באופן אישי לכל אישה בהתאם לסימפטומים שלה. השירות במור מיועד לכלל הנשים הנמצאות בגיל המעבר, ללא קשר לגילן הכרונולוגי.

הכנות והנחיות

התאמת אמצעי מניעה לנשים בגיל המעבר

לכל הבדיקות, הייעוץ והאבחונים במור לאשה

צור קשר

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

*
*
*
*