הריון בסיכון גבוה - קליניקה פרטית

רקע

היריון לא תמיד הולך חלק, כמו שהיינו רוצים. חלק מההריונות מוגדרים כבעלי סיכון גבוה. פעמים רבות הסיבה לכך קשורה לגורמי סיכון שהיו קיימים לפני ההיריון , כמו: יתר לחץ דם, קרישיות יתר, מחלות לב וכלי דם, סוכרת נעורים או הפלות חוזרות. פעמים אחרות הסיכון מתעורר במהלך ההיריון.

רוב ההריונות הינם תקינים ועוברים ללא סיבוכים. יחד עם זאת, בקרב חלק מן הנשים, עלולים להתפתח במהלך ההיריון סיבוכים העלולים להשפיע/לסכן את בריאות האם ו/או העובר. מכאן ההגדרה להיריון בסיכון גבוה: "היריון שבו יש חשד לסיכון יתר לאשה, לעובר או לשניהם". 

הגורמים השכיחים להיריון בסיכון גבוה יכולים להיות קשורים לעברה הרפואי של האישה לגורמי סיכון במשפחה, לקרבת משפחה בין בני הזוג או לגורמי סיכון סביבתיים.

ישנם מצבים בהם מתפתחים גורמי סיכון במהלך ההיריון ללא קשר לגורמי הסיכון הידועים מראש או לרקע האישי של המשפחה.

אישה הנמצאת בהיריון בסיכון גבוה תעבור בדרך כלל בדיקות מעקב קפדניות וייחודיות יותר בהשוואה לאשה בהריון רגיל.

חשוב לדעת: גם הריון בסיכון נמוך יכול להפוך להריון בסיכון גבוה, ולכן קיימת חשיבות רבה להיות במעקב הריון קבוע.

במור לאישה רמת אביב מעטפת מקיפה של בדיקות וטיפולים מתקדמים להיריון בסיכון. צוות המומחים הרב תחומי בתחום המיילדות והגניקולוגיה, עובדים בשיתוף פעולה, תוך שיתוף ידע עם מומחים מחו"ל, במטרה ללוות את ההיריון בסיכון באופן הבטוח ביותר להשגת לידה תקינה כשהאם והתינוק בריאים. לרשות צוות המומחים מכשור רפואי מתקדם ומשוכלל, המבטיח את איכות הבדיקות והתוצאות, ומעניק ביטחון מקסימלי באבחנה הרפואית המתקבלת. מכלול השירותים מנוהל באמצעות מודל ייחודי של ONE STOP SHOP , המאגד מעטפת מלאה של בדיקות וטיפולים תחת קורת גג אחת.
במור לאישה רמת אביב תקבלי ייעוץ, ליווי וניהול התכנית הטיפולית.

לכל הבדיקות, הייעוץ והאבחונים במור לאשה

צור קשר

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

*
*
*
*