פוריות - ייעוץ וטיפול - קליניקה פרטית

מרפאת הפוריות של מור לאישה מעניקה מגוון רחב של שירותי אבחון וטיפול בליקויי פוריות, המתגלים בבת או בן הזוג ולעתים אף אצל שניהם יחד. את הייעוץ והטיפולים נותנים מיטב המומחים בתחום יילוד וגינקולוגיה

רקע

הריון נוצר מפגישה ומהתמזגות של תא ביצית, שמקורו בשחלות האישה, עם תא זרע שמקורו באשכי הגבר. שני תאי רבייה אלו נפגשים, בדרך הטבע, לאחר מגע מיני. כ- 10% מהזוגות בארץ ובעולם נזקקים לטיפולי פוריות בכדי להרות.
כ-45% מהגורמים לאי פריון נובעים מבעיה אצל האישה. הגורמים השכיחים לאי פריון בקרב נשים: הפרעת ביוץ, הפרעה מכאנית, אנדומטריוזיס (מחלה גניקולוגית), כשל שחלתי ,תגובה שחלתית נמוכה ועוד.

כ-35% מהגורמים לאי פריון נובעים מהפרעה בפוריות הגבר, המתבטאת באיכות הזרע ומוערכת על ידי כמות תאי הזרע, תנועתם והמבנה שלהם. במקרים רבים הסיבה לליקויים באיכות הזרע אינה ידועה. גורמים שנמצאו קשורים בפגיעה באיכות הזרע הינם: הפרעות גנטיות, אשכים טמירים, חסימות במעבר צינוריות הזרע או הרחבה בוורידים המנקזים את האשך (VARICOCELLE).

בכ-15% מהזוגות, לאחר בירור מקיף איננו מאבחנים בעיה ספציפית אשר מסבירה את אי הפוריות. מצב זה מוגדר כאי פריון לא מוסבר. למרות אי מציאת הגורם, במרבית המקרים אנו מסוגלים לטפל בהצלחה גם בזוגות אלו.

במור לאשה מטפלים רופאים בעלי נסיון בתחום בבעיות פוריות מסוגים שונים, המתגלות אצל גברים, נשים ולעתים אצל שניהם גם יחד. האבחון והטיפול במור לאשה ניתנים על-ידי צוות רופאים בעלי ניסיון רב שנים בתחום הפוריות, בראשם של פרופ' וייסמן אריאל וד"ר שופרו יואל.

שירותי המרפאה

במור לאשה מטפלים במגוון בעיות פוריות אצל נשים ואצל גברים:

 1. אבחון וטיפול בכל ליקויי הפריון באשה ובגבר.
 2. טיפולי פוריות לצורך הזרעה וביצוע הזרעה.
 3. טיפולי פוריות לצורך הפריה חוץ גופית.
 4. שימור פוריות.
 5. מעקב זקיקים.
 6. הכנה לתרומת ביצית.
 7. טיפול בבעיות הורמונאליות, ליקויים ברחם ובחצוצרות.
 8. טיפול בבעיות אנדוקרינולוגיות של הפריון (תסמונת השחלות הפוליציסטיות ותסמונות אחרות).
 9. אי פוריות על רקע הלכתי.
 10. הדרכה וייעוץ על שיטת המודעות לפוריות, ייעוץ והתאמת אמצעי מניעה בדגש טבעי.
 11. ייעוץ ושימור פוריות וייעוץ גינקולוגי עבור טרנסג'נדרים. 

לכל הבדיקות, הייעוץ והאבחונים במור לאשה

צור קשר

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

*
*
*
*