אנדומטריוזיס - ייעוץ וטיפול

רקע

במרפאת אנדומטריוזיס במור לאשה ברמת אביב מטפלים בבעיות גניקולוגיות שכיחות בקרב נשים בגיל הפריון, המתאפיינות בכאבים בזמן המחזור החודשי, כאבים בעת מגע מיני, הפרעה בפריון ועוד. בעיות אלו נובעות מהופעת רקמה הדומה לרירית הרחם באזורים בהם אינה צריכה להופיע, כמו בחלל הבטן או באגן. רקמה זו מגיבה לפעילות ההורמונלית של הגוף וכתוצאה מכך מתפתחים כאבים והפרעות בפריון.

הורמון האסטרוגן מהווה את הגורם המרכזי להתפתחות אנדומטריוזיס וידוע כי שכיחות הופעת המחלה בקרב נשים עם היסטוריה משפחתית גבוהה פי שבע מזו של נשים ללא היסטוריה משפחתית.

למי מומלץ להגיע למרפאת אנדומטריוזיס

  1. לכל אישה אשר חשודה כסובלת מאנדומטריוזיס: נשים עם כאבים בטן כרוניים, כאבי אגן כרוניים, כאבים ביחסי מין, כאבים כרונים סביב הווסת ואי פריון. 
  2. הבדיקה מומלצת לנשים שאובחנו בעבר וזקוקות למעקב, טיפול תרופתי, טיפול ניתוחי וטיפול תומך לאנדומטריזיס.
  3. חשוב שכל אישה עם אנדומטריוזיס תעשה מעקב מסודר ע״י רופא מומחה בתחום לפחות פעמיים בשנה.

שירותי המרפאה

מרפאת אנדומטריוזיס במור לאישה מעניקה שירות של אבחון וטיפול רב תחומי בנשים עם חשד למחלת האנדומטריוזיס, אבחון וטיפול בנשים עם כאבי בטן ואגן כרוניים, מעקב וטיפול לנשים שאובחנו בעבר.

האבחון והטיפול הרב מערכתיים כוללים: פגישת ייעוץ ובדיקה, בדיקת אולטראסאונד והפנייה לייעוץ נוסף לפי הצורך:

אבחון טיפול ומעקב בנשים הסובלות מאנדומטריוזיס.
בניית תכנית טיפולית לנשים הסובלות מאנדומטריוזיס.
מערך ייעוץ רב תחומי.
ייעוץ טרום ניתוחי.

הבדיקה מתבצעת ע"י ד"ר אביעד כהן, מומחה בתחום הטיפול באנדומטריוזיס וסגן מנהל בכיר מחלקת נשים ויולדות בבית החולים איכילוב ובתאום עם מיטב המומחים, ביניהם: רופאי פריון, אולטרסאונד, סקסולוגיה, ייעוץ דיאטני, ייעוץ פסיכולוגי ועוד.

לכל הבדיקות, הייעוץ והאבחונים במור לאשה

צור קשר

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

*
*
*
*